FESTON DITËLINDJEN/ Fatma Methasani merr surprizën më të bukur për 26-vjetor (FOTO) – AlpeGossip
FESTON DITËLINDJEN/ Fatma Methasani merr surprizën më të bukur për 26-vjetor (FOTO)

FESTON DITËLINDJEN/ Fatma Methasani merr surprizën më të bukur për 26-vjetor (FOTO)

Moderatorja Fatma Methasani feston sot ditëlindjen. Fatma mbush 26 vjeç e në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar urimet e shumta nga miqtë e të afërmit, mirëpo urimin më të veçantë e ka marrë nga partneri i saj, Alfio.

“Dikur mendoja qe dashuria ishte thjesht nje enderr, derisa u dashurova me ty! Gezofsh dhe 100 ditlindje te lumtura djelli i shpirtit tone!”, shkruan Alfio në një postim në Instagram.

Fatma është surprizuar edhe në zyrë nga kolegët e saj, me tortën e ditëlindjes, një buqetë me tulipanë dhe një tufë me tollumbace.