DUKE U MUNDUAR TË DUKEN “TRENDI”/ Rasheli dhe Franceska bëjnë “XING” me njëra tjetrën (FOTO) – AlpeGossip
DUKE U MUNDUAR TË DUKEN “TRENDI”/ Rasheli dhe Franceska bëjnë “XING” me njëra tjetrën (FOTO)

DUKE U MUNDUAR TË DUKEN “TRENDI”/ Rasheli dhe Franceska bëjnë “XING” me njëra tjetrën (FOTO)

Ngjyra jeshile neon është një ndër tendencat e momentit.

Vipet ekranit shqiptar menjëherë e kanë përqafuar këtë trend duke e bërë atë pjesë të garderobës së tyre.

Por duke u munduar tërealizojnë kombinimet e duhura pasi është një ngjyrë mjaft ekstravagante e kërkonguxim, ato kanë bërë “xing” me njëra tjetrën.

Bëhet fjalë për Franceska Jace dhe Rashel Kolanecin, të cilat konsiderohen si dy ndër femrat më të bukura shqiptare.

Dy bukuroshet kanë publikuar foto në Instagram të veshura me një xhaketë të lehtë ngjyrë neon dhe kanatjere me strece apo fustan të zi poshtë.

Duhet theksuar se ishte Rasheli ajo që publikoi e para një foto të tillë e më pas Franceska por ajo që ka rëndësi është se kujt i shkon më shumë…

Ju si mendoni?

View this post on Instagram

Kush don pak 🧐

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

View this post on Instagram

Strike a pose📸💚 @prettylittlething

A post shared by Raimus ™🌬 Goddess🌊 (@rashelkolaneci) on

/AlpeNews.al