EPIKE/ Ja si reagoi Joeli kur pa puthjen e Ermalit dhe Elvanës tek "2 gisht mjaltë" (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
EPIKE/ Ja si reagoi Joeli kur pa puthjen e Ermalit dhe Elvanës tek “2 gisht mjaltë” (FOTO+VIDEO)

EPIKE/ Ja si reagoi Joeli kur pa puthjen e Ermalit dhe Elvanës tek “2 gisht mjaltë” (FOTO+VIDEO)

Filmi “2 gisht mjaltë” është filmi i parë shqiptar që po bën namin në kinema dhe ka thyer rekorde shitjesh brenda 3 ditëve, duke ia kaluar edhe filmit të famshëm “Fast and furious”.

I ftuar ditën e sotme në emisionin “Trokit” në “InTV”, Ermal Mamaqi ka rrëfyer ndër të tjera edhe momentin e sikletshëm kur Joeli ka parë në film puthjen mes Ermalit dhe Elvanës.

“Tek premiera, tek pjesa ku unë puth Elvanën, që është ai momenti, ai ishte duke parë. E kishim në mes, ishim Ami, çuni dhe unë. Ishte duke parë atë, edhe më sheh mua kështu…”- tregon Ermali duke imituar reagimin epik të Joelit.

“Është film babi është film”- i ka thënë më pas Ermali të birit.