Dikur mashkulli më tërheqës, Shpat Kasapi nuk njihet më nga TULET (FOTO) - AlpeGossip
Dikur mashkulli më tërheqës, Shpat Kasapi nuk njihet më nga TULET (FOTO)

Dikur mashkulli më tërheqës, Shpat Kasapi nuk njihet më nga TULET (FOTO)

Dikur ai ishte një nga këngëtarët më tërheqës për femrat shqiptare, mirëpo tani Shpat Kasapi është shumë larg pamjes së dikurshme.
Kjo pasi këngëtari i hitit “Axhamiu” ka shtuar shumë në peshë vitet e fundit.

Shpati është fotografuar nga një qytetar në aeroportin e Rinasit, ndërsa është ulur në një nga baret e aeroportit.

Në foto shihet Shpati i ulur teksa kilet e tepërta i dalin dukshëm në pah.

Qytetari ka shkruar për JOQ:

Shpat Kasapi është në aeroportine Rinasit, barku bark.”
Këngëtari ka deklaruar pak muaj më parë se është i dashuruar, duke dëshmuar kështu se e ka harruar përfundimisht ish-të fejuarën e disa viteve, Afërdita Dreshajn.

Ai tha se është shumë i lumtur me të dashurën e re dhe me sa duket vajza që ka në krah nuk e ka problem peshën e Shpatit.