Bashkëpunim i ri me Bes Kallakun? Ermal Fejzullahu prezanton…(FOTO) – AlpeGossip
Bashkëpunim i ri me Bes Kallakun? Ermal Fejzullahu prezanton…(FOTO)

Bashkëpunim i ri me Bes Kallakun? Ermal Fejzullahu prezanton…(FOTO)

Me shumë gjasa verës së nxehtë do t’i bashkohet edhe një këngë e re e cila do të mbajë firmën e dy artistëve shumë të dashur për publikun.

Ka qenë këngëtari Ermal Fejzullahu i cili me një foto të postuar në Instagram ka paralajmëruar klipin e ri që do të sjellë dyshja.

“Daja” do të jetë titulli i këngës që Besi dhe Ermali do të sjellin për publik. Le të shpresojmë që djemtë të godasin në shenjë…