PROGRAMI I FUNDVITIT NË RTSH/ Kjo është këngëtarja e njohur e cila rikthehet në ekran si moderatore – AlpeGossip
PROGRAMI I FUNDVITIT NË RTSH/ Kjo është këngëtarja e njohur e cila rikthehet në ekran si moderatore

PROGRAMI I FUNDVITIT NË RTSH/ Kjo është këngëtarja e njohur e cila rikthehet në ekran si moderatore

Këngëtarja Eneda Tarifa ka provuar për disa vite të jetë edhe moderatore duke kujtuar këtu eksperiencën e saj në “Portokalli”.

Mesa duket Tarifës i është besuar edhe njëherë një eksperiencë prezantimi këtë herë në TVSH. Së fundmi thuhet se Eneda do të drejtojë programin e fundvitit në këtë televizion.

Pak kohë më parë këngëtarja ishte pjesë e koncertit “Divat” së bashku me këngëtare të tjera të njohura si Irma Libohova, Besa Kokëdhima dhe Rovena Dilo.