Upss i doli! Marina më e nxehtë se kurrë, i del situata jashtë kontrollit dhe… (FOTO+18) – AlpeGossip
Upss i doli! Marina më e nxehtë se kurrë, i del situata jashtë kontrollit dhe… (FOTO+18)

Upss i doli! Marina më e nxehtë se kurrë, i del situata jashtë kontrollit dhe… (FOTO+18)

Marina Fara është një ndër personazhet më të kometuar të showbizz-it. Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Fara di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Marina publikon shpesh foto provokuese dhe gjithnjë kritikohet lidhur me këtë. Ndërsa së fundmi mesa duket diçka i ka dalë jashtë kontrollit bukuroshes. Teksa ka publikuar një foto në Instastory, Marina përveçse shfaqet shumë e nxehtë me bikini nuk ka vëne re një detaj.

Asaj i është zbuluar pjesa e gjoksit më shumë seç duhet. Ndërsa nuk e dinë nëse kjo është “dalje situate jashtë kontrollit” apo forma e radhës për të provokuar nga ana e Marinës.