”A JE TU LIND PRAP?” Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”A JE TU LIND PRAP?” Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”A JE TU LIND PRAP?” Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Zaimina Vasjari ka postuar një foto teksa duket se po kryen procedurën e depilimit me laser. Mesa duket, këtë pozicion të bukuroshes një ndjekës e ka ngatërruar me lindjen. 

Françeska Jaaçe ka postuar një foto ku duket mjaft seksi dhe provokuese dhe e ka shoqëruar me përshkrimin ”Françeska në botën e çudirave”. Mesa duket një fansi i ka ngjarë më shumë me ”Françeska në botën e ekspozimit”.

Bes Kallaku ka ndarë me fansat një foto ku ndodhet me Xhensilën në Paris dhe të dy duken shumë të dashuruar. Mesa duket një komentueseje Besi i duket si hudhër për syrin e keq. /AlpeGossip.al