SUPERLUKSOZE/ Shtëpia e Morena Tarakut do t'ju lërë pa fjalë (FOTO) - AlpeGossip
SUPERLUKSOZE/ Shtëpia e Morena Tarakut do t’ju lërë pa fjalë (FOTO)

SUPERLUKSOZE/ Shtëpia e Morena Tarakut do t’ju lërë pa fjalë (FOTO)

Këngëtarja Morena Taraku është një ndër personazhet më të komentuar të showbizit shqiptar, e cila tërheq vëmendjen me pozat e shumta në rrjete sociale dhe jetën super luksoze që bën, të cilën e tregon vazhdimisht në profilin e saj në Instagram
Së fundmi, ajo ka ndarë si rrallëherë me ndjekësit pamje nga shtëpia e saj, teksa ka fotografuar njërin kënd ku ndodhet pishina, ndërsa në pjesën tjetër duket ambienti modern brenda shtëpisë.

“Shtëpi e ëmbla shtëpi”, shkruan Morena krahas postimit ku tregon se e ka shijuar fundjavën në qetësi pranë pishinës.