JO VETËM NË TELEVIZION/ Këta janë VIP-at të cilët kanë dhe "VLOGG'' në You Tube (VIDEO) - AlpeGossip
JO VETËM NË TELEVIZION/ Këta janë VIP-at të cilët kanë dhe “VLOGG” në You Tube (VIDEO)

JO VETËM NË TELEVIZION/ Këta janë VIP-at të cilët kanë dhe “VLOGG” në You Tube (VIDEO)

Ditët e sotme, Interneti ka ndikimin më të madh tek njerëzit. Tashmë të gjithë e dimë se ç’është një ”vlogg”. Nëse nuk e dini, vlogu është një formë informacioni që përcilet tek njerëzit me anë të videove që zkonisht postohen në You Tube.

Mesa duket, kjo formë e transmetimit të ideve ose informacioneve, disa prej VIP-ave tanë i ka pëlqyer aq shumë sa që kanë vendosur të kenë dhe vetë një të tillë.

Më poshtë ne do t’ju tregojmë të famshmit shqiptarë që, përmes videove, sjellin tek ne fakte dhe informacione të ndryshme rreth tyre. /AlpeGossip.al

Alketa Vejsiu

Capital T 

Jona Spahiu

Kiara Tito