MOS I HUMBISNI/ Nuk dinë të ndalen! Blunt dhe Real degjenerojnë keq fare Gjikon (FOTO) – AlpeGossip
MOS I HUMBISNI/ Nuk dinë të ndalen! Blunt dhe Real degjenerojnë keq fare Gjikon (FOTO)

MOS I HUMBISNI/ Nuk dinë të ndalen! Blunt dhe Real degjenerojnë keq fare Gjikon (FOTO)

Ashtu siç e nisën, ashtu edhe po e vazhdojnë.

Blunt dhe Real nuk heqin dorë nga ofendimet ndaj ledrit, Faton Shoshit dhe Gjikos. Por ndërkohë që me të tjerët duket sikur kanë ngritur flamurin e bardhë, me Gjikon vazhdon të jetë situate e tensionuar.

Pas reagimeve ironike të reperit nga Kosova, Gjiko, Blunt dhe Real e kanë ofenduar sërish ku e çojnë grindjen në një tjetër nivel, duke i publikuar disa foto të montuara ku synohet degjenerimi i tij. A do të reagojë sërish Gjiko?