HAKERAT i vjedhin faqen Armina Mevlanit. Ajo ka diçka për t'ju thënë (FOTO) - AlpeGossip
HAKERAT i vjedhin faqen Armina Mevlanit. Ajo ka diçka për t’ju thënë (FOTO)

HAKERAT i vjedhin faqen Armina Mevlanit. Ajo ka diçka për t’ju thënë (FOTO)

I quajnë hackera meqë hyjnë në të dhënat personale, po fare mirë ata mund të quhen hajdutë. Se në fakt ta vjedhin llogarinë e rrjeteve sociale për qëllime përtimi.

Sapo vodhën Armina Mevlanin dhe ajo e ka dhënë menjëherë lajmin në rrjete sociale. Ka njoftuar miqtë që të kenë kujdes e të mos i përgjigjen asnjë mesazhi.

Armina nuk është e vetmja. Renato Mekolli u vodh pak ditë më parë dhe Iva Tiço gjithashtu. Llogaritë me shumë ndjekës janë gjatë gjithë kohës më të rrezikuara.