“NJËRËN DORË NË GJOKS, TJETRËN NË…”/ Rita Ora “ndez” rrjetin (FOTO) – AlpeGossip
“NJËRËN DORË NË GJOKS, TJETRËN NË…”/ Rita Ora “ndez” rrjetin (FOTO)

“NJËRËN DORË NË GJOKS, TJETRËN NË…”/ Rita Ora “ndez” rrjetin (FOTO)

Bukuroshja me origjinë shqiptare Rita Ora di t’i surprizojë fansat e saj nëpërmjet fotove shumë provokuese, që jo pak herë i poston.

Rita ka publikuar disa fotografi në profilin e saj në Instagram, ku shihet duket mbajtur dorën në gjoks dhe duke pozuar në mënyrë shumë provokuese.

Bukuroshja ka nisur turneun “Phoenix” që duket se do jetë suksesi i saj i radhës.