E PYESIN NËSE DO BËJË MË FËMIJË/ Fiori Dardha zbulon planet për zgjerimin e familjes (FOTO) – AlpeGossip
E PYESIN NËSE DO BËJË MË FËMIJË/ Fiori Dardha zbulon planet për zgjerimin e familjes (FOTO)

E PYESIN NËSE DO BËJË MË FËMIJË/ Fiori Dardha zbulon planet për zgjerimin e familjes (FOTO)

Moderatorja e emisionit “Boom”, Fiori Dardha rreth 6 vite më parë solli në jetë djalin e saj të parë. Tashmë që ai është rritur, Fiori përballet shpesh me pyetjen, nëse do i bëjë atij një vëlla ose një motër. Së fundmi moderatorja i është përgjigjur pyetjes nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’.

“Sigurisht që do e bëj edhe një fëmijë tjetër. Dashtë zoti dhe na jep një tjetër bekim”, përgjigjet Fiori.
Kujtojmë se moderatorja i dha fund beqarisë vitin e kaluar në një ceremoni madhështore, ku i pranishëm ishte edhe vogëlushi i saj.