I NDODH E PAPRITURA/ Jonida Maliqit i punojnë rreng në Tanzani dhe s’ka faj që u tremb kaq shumë – AlpeGossip
I NDODH E PAPRITURA/ Jonida Maliqit i punojnë rreng në Tanzani dhe s’ka faj që u tremb kaq shumë

I NDODH E PAPRITURA/ Jonida Maliqit i punojnë rreng në Tanzani dhe s’ka faj që u tremb kaq shumë

Jonida Maliqi ka shkuar me pushime në Zanzibar të Tanzanisë së bashku me miqtë. Por sot këta të fundit i kanë punuar një rreng që e ka trembur jashtë mase.

Teksa ndodhej në një kopësht zoologjik, Jonida u tremb dhe bërtiti me të madhe kur e prekën në këmbë duke menduar se ishte ndonjë kafshë.

Këtë moment e ndau në Instagram duke shkaktuar të qeshura te ndjekësit. “Imagjino të më kishin kafshuar”, shkruan Jonida.

VIDEO