“PARA DASHURISË…”/ Bora dhe Donaldi u kapën mat bashkë, reagon Atdheu – AlpeGossip
“PARA DASHURISË…”/ Bora dhe Donaldi u kapën mat bashkë, reagon Atdheu

“PARA DASHURISË…”/ Bora dhe Donaldi u kapën mat bashkë, reagon Atdheu

Bora dhe Donaldi ishin sot në vëmendje të mediave pas videos që qarkulloi në rrjet nga festa e Valdrin Sahitit. Mjaftoi kjo video që të merrej si konfirmim se ata janë ribashkuar.

Pas kësaj videoje ka reaguar edhe Atdheu, i cili shpeshherë ka ndarë postime që janë kuptuar si mesazh për Borën.

“Para dashurisë jemi të vegjël të gjithë”, shkruan Atdheu.