E PYESIN PSE FITON GJITHMONË VENDIN E TRETË/ Fifi bën deklaratën e fortë: Edhe 700 vite…(FOTO) – AlpeGossip
E PYESIN PSE FITON GJITHMONË VENDIN E TRETË/ Fifi bën deklaratën e fortë: Edhe 700 vite…(FOTO)

E PYESIN PSE FITON GJITHMONË VENDIN E TRETË/ Fifi bën deklaratën e fortë: Edhe 700 vite…(FOTO)

Fifi konkurroi sivjet në “Kënga Magjike” me këngën “Psikopatja ime”, në bashkëpunim me MC Kreshën. Kënga e tyre u pëlqye shumë dhe dyshja fituan vendin e tretë.
Fifi ishte e ftuar sot në “BE Coffee” ku gjatë intervistës Besi e pyeti si ka mundësi që fiton gjithmonë vendin e tretë pasi edhe vjet me këngën “Zhurmë”, Fifi doli në vend të tretë.

“Edhe 700 vjet me marr pjesë vendin e tretë nuk e lëshoj kurrë”, u përgjigj Fifi.