MET GALA 2019/ Pas eventit madhështor, ja çfarë veshën yjet në “After-Party-n” e Met Gala (FOTO) – AlpeGossip
MET GALA 2019/ Pas eventit madhështor, ja çfarë veshën yjet në “After-Party-n” e Met Gala (FOTO)

MET GALA 2019/ Pas eventit madhështor, ja çfarë veshën yjet në “After-Party-n” e Met Gala (FOTO)

Ashtu si çdo vit edhe këtë herë ishte menduar një temë  sërish e çmendur  për “Met Gala 2019 ”  e cila ishte “Camp, Notes on Fashion”  dhe  kishte në qendër veshjet e ekzagjeruara e të çuditshme.

Vip-at ja dolën më së miri në tapetin e  kuq duke na lënë pa fjalë me zgjedhjet e  tyre të cilat ishin super të çudtshme dhe të shfrenuara.

Pas eventit organizohet një festë ku vip-at e gdhijnë duke u argëtuar dhe sigurisht ata ndryshojn edhe look-n. Por çfarë veshën yjet në atë që quhet “After Party”?  Ne ju njohim me veshjen e  vip-ave në party.