Vajza e moderatores shqiptare ka një “shqetësim të madh”: O mami me kë do martohem unë… (VIDEO) – AlpeGossip
Vajza e moderatores shqiptare ka një “shqetësim të madh”: O mami me kë do martohem unë… (VIDEO)

Vajza e moderatores shqiptare ka një “shqetësim të madh”: O mami me kë do martohem unë… (VIDEO)

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Aulona Musta ka publikuar sot në Instagram një video shumë të këndshme.

Në të shihet vajza e saj e vogël, Amara duke bërë një bisedë “gocash” me mamin e saj.

Mesa duket vogëlushja qenka në merak a do të gjejë burrë a jo.

“Une e di si e kam mbajtur te qeshuren… nderkohe qe hante supen Amaren e zuri frika se mos nuk gjen burre kur te rritet dhe ja plasi te qares…🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 S’kam c’t’ju them me shume, shikoni me mire videon vet 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣”, shkruan Aulona në videon e postuar në Instagram.

Përgatiti AlpeNews.al

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme: