E RREGULLOI MËNJËHERË/ Ledina Çelo bën gabimin por nuk i’u shpëtoj syrit të ndjekësve (FOTO) – AlpeGossip
E RREGULLOI MËNJËHERË/ Ledina Çelo bën gabimin por nuk i’u shpëtoj syrit të ndjekësve (FOTO)

E RREGULLOI MËNJËHERË/ Ledina Çelo bën gabimin por nuk i’u shpëtoj syrit të ndjekësve (FOTO)

I gjithë rrjeti u ‘çmend’  nga foto që këngëtarja e njohur Ledina Çelo publikoi ditë më parë.

Këngëtarja 42 vjeçare pa asnjë kompleks tregoi format e saja perfekte teksa u shfaq me bikini në formë tangash dhe komentet pozitive për të ishin të shumta.

Por  kësaj here në ballkonin e hotelit ku po qëndron, pranë vajzës së vogël, Ledina pozon për aparatin duke shfaqur sërish linjat.

Por pasi ka postuar 4 fotot në fjalë me bikini të bardha, me gjasa nga shpejtësia, Çelo ka bërë një gafë në përshkrimin e fotos duke bërë që menjëherë t’i vihet në dukje nga ndjekësit e saj

Në vend që të shkruante fjalë “beach” (plazh) ajo ka shkruar “Bitch” ( që në gjuhën shqipe ka kuptim negativ) dhe menjëherë është hasur me komente pas gafës, të cilën e rregulloi shpejt, por që nuk i shpëtoi syrit të mprehtë të atyre që e panë të parët postimin.