Nuk është në modë, derisa Rihanna thotë që është! – AlpeGossip
Nuk është në modë, derisa Rihanna thotë që është!

Nuk është në modë, derisa Rihanna thotë që është!

Ajo është jo vetëm divë e muzikës, por edhe e ikonë e modës.

Bëhet fjalë për këngëtaren Rihanna, e cila çdo gjë që vesh e kthen në trend që të gjithë e ndjekin.

Teksa flitet për Rihannën, përmendet gjithmonë shprehja: “Nuk është në modë, derisa Rihanna të thotë që është!”Dhe kështu ndodh gjithmonë. Pavarësisht se ajo çka Rihanna vesh mund të jetë aspak e bukur, Riri i jep shumë klas asaj që mban veshur.

Të brendshme, xhinse, fustane, kombinime nga më të veçantat Rihannës i rrinë perfekt.Për të gjithë adhuruesit e saj, ne ju ftojmë të shijoni galerinë e mëposhtme.

NEW YORK, NY – SEPTEMBER 06: Rihanna celebrates the opening of the FENTY PUMA by Rihanna pop-up shops powered by SIX:02 on September 6, 2016 in New York City. (Photo by Kevin Mazur/Getty Images for FENTY PUMA by Rihanna)