”KU E KE BENZ-in TANI…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”KU E KE BENZ-in TANI…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”KU E KE BENZ-in TANI…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Trejsi Sejdini ka postuar një foto ku duket tepër natyrale teksa shijon një darkë. Një ndjekës nuk e ka patur mendjen tek kjo gjë por ka menduar ta pyesë për një çështje të së kaluarës. 

Xhensila Myrtezaj ka ndarë me fansat e saj një foto ku duket tepër seksi por dy komentuesëve nuk u ka bërë shumë përshtypje kjo gjë dhe kanë vendosur të shprehin mendimin e tyre të sinqertë lidhur me këngëtaren bukuroshe.

Aulona Musta ka ndarë me ndjekësit e saj një foto ku duket tepër bukur me lookun e saj të ri dhe veshjen që shkëlqen. Mesa duket një fans nuk mendon kështu… /AlpeGossip.al