Nuk do ta besoni/ Këngëtarja Enca si donte të ishte dhe si është realiteti - AlpeGossip
Nuk do ta besoni/ Këngëtarja Enca si donte të ishte dhe si është realiteti

Nuk do ta besoni/ Këngëtarja Enca si donte të ishte dhe si është realiteti

Enca aktualisht është qendra e vëmendjes për shkak të klipit të ri që publikoi dhe skenave hot të realizuara.Ndërkohë që në ditët në vazhdim këngëtarja ka shijuar pozicionimin e këngës në vendet e para të klasifikimeve.

Por jo vetëm për vidioklipet e saja të famshme por dhe për kujdesin dhe paraqitjen skenike që ajo gjithmon mbanë .

Por Enca është e sigurt që këtë fotot nuk e donte në instagramin e saj.

Përgatiti: AlpeNews.al