DUKE ”ECUR” MBI MIJRA EURO/ Françeska Jaçe na e ”hoqi trurin” të gjithëve me këtë foto! (FOTO) – AlpeGossip
DUKE ”ECUR” MBI MIJRA EURO/ Françeska Jaçe na e ”hoqi trurin” të gjithëve me këtë foto! (FOTO)

DUKE ”ECUR” MBI MIJRA EURO/ Françeska Jaçe na e ”hoqi trurin” të gjithëve me këtë foto! (FOTO)

Françeska Jaçe është një nga vajzat më të njohura e të komentuara të showbiz-it shqiptar. AJo di gjithnjë të provokojë e të tërheqë vëmendjen e publikut me fotot dhe videot seksi që poston.

Ditën e sotme ajo ka postuar në storyn e saj të Instagramit ku duket me të vërtetë seksi teksa ka veshur streçe lëkure që ia tregojnë format perfekt, një xhup dhe çizme lëkure ”Fendi”. Në fakt këto të fundit janë ato që na tërheqin vëmendjen më shumë pasi ”Fendi” konsiderohet si një nga markat më luksoze dhe të shtrenjta.

Me anë të një kërkimi të thjeshtë, mund të gjenim se këto çizme nuk kanë kushtuar asgjë më tepër se 1100€.

Epo ne e dimë tashmë, Françeska nuk është nga ato vazja që i pëlqen të vishet lirë./AlpeGossip.al