NJË TJETËR HIT VEROR/ Samanta publikon këngën e re dhe fansat u çmenden pas saj (VIDEO) – AlpeGossip
NJË TJETËR HIT VEROR/ Samanta publikon këngën e re dhe fansat u çmenden pas saj (VIDEO)

NJË TJETËR HIT VEROR/ Samanta publikon këngën e re dhe fansat u çmenden pas saj (VIDEO)

Vetëm pak ditë pasi publikoi këngën “Kush jam” Samanta Karavella ka surpizuar fansat duke publikuar një tjetër hit veror. Këngëtarja e famshme shqiptare sapo ka lansuar videoklipin e këngës së saj më të re me titull “E jotja”.

Samanta duket mjaft tërheqëse në klipin e ri dhe kënga duket se do të jetë një tjetër sukses i saj, që do të shoqërojë të gjithë shqiptarët gjatë kësaj vere.

Kënga e shkruar  nga Gent Fatali dhe Muma duket se ka marrë menjëherë pëlqimin e fansave pasi vetëm pak minuta nga publikimi ka arritur të marrë me mijëra klikime në You Tube.