“TEZJA VDES PËR TY…”/ Luana Vjollca ndan fotot e veçanta me Marget dhe Marinën – AlpeGossip
“TEZJA VDES PËR TY…”/ Luana Vjollca ndan fotot e veçanta me Marget dhe Marinën

“TEZJA VDES PËR TY…”/ Luana Vjollca ndan fotot e veçanta me Marget dhe Marinën

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë dhe vendsoën që ta quajnë vajzëne  tyre Marget, një bashkim i emrave të të dyve.

Më e lumtur duket të jetë Luana Vjollca e cila po e shijon në maksimum kohën me të voglën Marget. Ajo ka ndarë disa foto në Instastory, ku Marget i prek dorën e po ashtu ka ndarë foto me Marinën duke i mbajtur dorën.

 

Luana reagoi menjëherë pasi Marina u bë nënën, në një postim ku shkruante:

Ndjesia më e mirë në botë.”

Marina dhe Getoari ndan dje emrin e vajzës së tyre, në një postim me foton të dorës së Marget që qëndronte në duart e tyre.