FOTOT JU LËNË PA MEND/ Kim Kardashian mblodhi gjithë sozitë e saj për setin e ri fotografik – AlpeGossip
FOTOT JU LËNË PA MEND/ Kim Kardashian mblodhi gjithë sozitë e saj për setin e ri fotografik

FOTOT JU LËNË PA MEND/ Kim Kardashian mblodhi gjithë sozitë e saj për setin e ri fotografik

Në kuadër të promovimit të koleksionit të ri të syzeve nga “Carolina Lemke”, Kim Kardashian ka pozuar përkrah disa sozive të saj dhe në pamje të parë, të gjitha duken si 38-vjeçarja.

Po të shihni foton e mëposhtme, vajzat në jetën reale nuk i ngjajnë shumë Kim-it, mirëpo për hir të setit fotografik look-u i tyre është përshtatur shumë me atë të bukuroshes.

Aq shumë sa mund të themi se kemi mbetur totalisht të befasuar.

Duken kopje të njëra-tjetrës, me vetëm pak ndryshime të vogla. Po ashtu, po t’i shikosh fotot me vëmendje, modelet e përzgjedhura edhe trupin e kanë si Kim-i.  Me të vërtetë WOW!

Me siguri të njëjtin mendim ndani edhe ju!