“KRENARI…”/ Luana Vjollca publikon foton. Fansja ka diçka për ti thënë – AlpeGossip
“KRENARI…”/ Luana Vjollca publikon foton. Fansja ka diçka për ti thënë

“KRENARI…”/ Luana Vjollca publikon foton. Fansja ka diçka për ti thënë

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca na ka treguar shumë herë se sa e aftë është dhe se si punon për të arritur qëllimet e saj. E kemi parë në televizion, në muzikë, në evente të ndryshme dhe të gjitha këto i ka realizuar brenda një kohe jo shumë të gjatë.

Së fundmi ajo ka shpërndarë në faqen e saj në Instagram një set fotosh në të cilat shfaqet si një lule e vërtetë. Veshur me një fustan kryesisht të përbërë nga pende me nuanca vishnje dhe të zezë, me një make up natyral dhe me flokët të kapura lehtë që e bëjnë të shfaqë delikatesë.

Midis fansave të shumë që ka, një prej tyre mesa duket ka vendosor t’i dedikojë disa rrieshta më shumë e plotë vlerësim në fotot e saj, duke i komentuar gjithë përpjekjet që ka bërë për t’ia dal dhe fuqinë që ajo si femër ka. Vlen të thuhet gjithashtu dhe ndikimi që Luana ka patur në jetën e fanses, sipas saj moderatorja fal vetbesim dhe përfaqëson zgjuarsinë e femrave. ALPEGossip.al

View this post on Instagram

Feelings

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on