E DIELA NDRYSHE E JONIDA SHEHUT/ Moderatorja zbulon pasionin më të ri të vajzës (FOTO) – AlpeGossip
E DIELA NDRYSHE E JONIDA SHEHUT/ Moderatorja zbulon pasionin më të ri të vajzës (FOTO)

E DIELA NDRYSHE E JONIDA SHEHUT/ Moderatorja zbulon pasionin më të ri të vajzës (FOTO)

Menjëherë pas përfundimit të emisionit ‘Soiree’, moderatorja Jonida Shehu nuk ka humbur kohë dhe ka nisur pushimet.

Mesa duket nga postimet e bëra në ‘Instastory’, ajo ka zgjedhur që  njëherazi t’i kushtojë sa më shumë kohë edhe vajzës së saj, Kristalit. Përmes një video të publikuar, vogëlushja shfaqet me mikrofon në duar duke kënduar, ndërkohë mami Jonida dëgjohet në sfond teksa e inkurajon.

Nuk dihet nëse ky është një pasion i fshehtë i Kristalit që do të zhvillohet më shumë drejt së ardhmes, apo është thjesht një dëshirë fëminore. Kjo mbetet për t’u parë, pasi e vogla nuk ka mbushur ende tre vite