I keni vënë skedinat? Noizy tregon se kush do të fitojë sot: Më besoni mua… – AlpeGossip
I keni vënë skedinat? Noizy tregon se kush do të fitojë sot: Më besoni mua…

I keni vënë skedinat? Noizy tregon se kush do të fitojë sot: Më besoni mua…

Na ka treguar që i ka punët mirë me skedinat dhe sot e ka bërë zemrën “gur” e ju ka dhënë parashikimin e tij për finalen “Francë-Kroaci”.

Reperi i cili ka fituar disa herë skedina si në Kupën e Botës ashtu edhe në Champions League është shprehur se në finalen e madhe të Rusisë do të fitpjë Kroacia. Ai ka publikuar një foto në Instastory për ndjekësit e tij të cilëve u thotë: Më besoni! Por duket se Noizy po del huq, pasi në këto momente Franca duket se po fiton.

Po ju keni vënë ndonjë skedinë?