NUK NDALET/ Fifi: Ndërkohë që merreni me virgjërinë time, po paralajmëroj që… – AlpeGossip
NUK NDALET/ Fifi: Ndërkohë që merreni me virgjërinë time, po paralajmëroj që…

NUK NDALET/ Fifi: Ndërkohë që merreni me virgjërinë time, po paralajmëroj që…

Fifi ka qenë në vëmendje së fundmi pas statusit që bëri krah Adisit ku shkruante se do të donte ta kishte ruajtur veten vetëm për të. Statusi shkaktoi komente të shumta dhe  Zhaklina Lekatari, e akuzoi Fifin se po jep mesazh të gabuar. për vajzat e reja.

Fifi: Ndërkohë që merreni me virgjërinë time, po

Ndërkohë Fifi ka reaguar pak më parë duke postuar disa foto të saj e duke lajmëruar se teksa të tjerët merrem me virgjërinë, ajo po punon për këngën e re që do e sjellë në bashkëpunim për 5-6 ditë.

Fifi: Ndërkohë që merreni me virgjërinë time, po

“Ndërkohë që të tjerë po merren me virgjërinë time, unë po paralajmëroj që për nja 5-6 ditë del një super djegie me erëza “Tallavaje” lol. … Ft Fifi ? Gjejeni me kë?”, shkruan këngëtarja.

Fifi: Ndërkohë që merreni me virgjërinë time, po