PËRLOTET GENA/ Këngëtari flet për humbjen e nënës: Mi ka zbehur sukseset e vitit…(FOTO) – AlpeGossip
PËRLOTET GENA/ Këngëtari flet për humbjen e nënës: Mi ka zbehur sukseset e vitit…(FOTO)

PËRLOTET GENA/ Këngëtari flet për humbjen e nënës: Mi ka zbehur sukseset e vitit…(FOTO)

Këngëtari shqiptar ka kujtuar humbjen e nënës së tij. Gena është prekur dhe ka thënë se pavarsisht sukseseve të ,ëdha që ka pasur këtë vit, humbja e nënës i ka zbehur ato.

Gena është një nga këngëtaret më të dashur për publikun shqiptar. I ftuar në “Sevenbizz”, Gena ka rrëfyer detajet më interesante nga jeta e tij. Këngëtari kujtoi se prej më shumë se 25 vitesh nuk i feston më festat e fudvitit me familjen e tij por në dispozicion të njerëzve.

I përlotur ylli i muzikës shqiptare foli edhe për humbjen e nënës së tij. “Jam pasur shumë suksese shumë fiitme, por këtë vit unë humba nënën ime, dhe kjo gjë m’i ka zbehur të gjitha sukseset,”- ka treguar Gena.

Përsa i përket anës finanaciare këngëtari tha se në përgjithësi ka qenë mirë për të, dhe se ky vit ka qenë si gjithë të tjerët.