SUPER MODERN/ Adelina Tahiri zbulon pamjet nga apartamenti saj në Vjenë (FOTO) – AlpeGossip
SUPER MODERN/ Adelina Tahiri zbulon pamjet nga apartamenti saj në Vjenë (FOTO)

SUPER MODERN/ Adelina Tahiri zbulon pamjet nga apartamenti saj në Vjenë (FOTO)

Në gusht të këtij viti, këngëtarja e njohur Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë që së bashku me bashkëshortin Serjozha Markov vendosën ta pagëzonin me emrin Jon.
Prej disa kohësh, Adelina po jeton në Vjenë me familjen e saj dhe së fundmi ka ndarë me ndjekësit në Instastory pamje nga apartamenti super modern.

Siç e shohim në foton e publikuar, në dhomë mbizotërojnë ngjyrat e hapura. Ajo ka fotografuar pjesën e këndit pranë dritares, ku qëndron një tavolinë e vogël, kolltuku bezhë dhe një pasqyrë me drita mbi komodinë.