Pas sherreve të shumta, Besa Kokëdhima ka dy fjalë për Elvana Gjatën (FOTO) – AlpeGossip
Pas sherreve të shumta, Besa Kokëdhima ka dy fjalë për Elvana Gjatën (FOTO)

Pas sherreve të shumta, Besa Kokëdhima ka dy fjalë për Elvana Gjatën (FOTO)

Elvana Gjata tashmë po shijon suksesin e këngës “Off Guard” ne bashkëpunim me reperin amerikan, Ty Dolla Sign. Kënga sapo ka arritur 1 milion klikime dhe ky po që është një tjetër sukses për Gjatën. Mes shumë komenteve si negative dhe pozitive, të shumtë ishin edhe këngëtaret shqiptare të cilët mbështetën Elvanën për këtë projekt. Nje ndër to ishte edhe Besa Kokedhima.

“E freskët, ndryshe, special dhe ndërkombëtare! Krenare për ty motër!”,- shkruan Besa duke postuar këngën “Off Guard”.

Pak kohë më parë Kokedhima pati edhe disa sherre publike nëpërmjet rrjeteve sociale me disa këngëtare shqiptare, ku ndër to kujtojmë atë me Ledina Çelon. Dhe aryeja ishte mikesha e saj, Gjata, pasi Çelo u tall me Elvanën se pse bënte sikur këndonte live në koncertin për albumin 3EP.