PUBLIKON FOTO NGA PLAZHI/ Dafina Zeqiri shfaqet provokuese me këmbët lart – AlpeGossip
PUBLIKON FOTO NGA PLAZHI/ Dafina Zeqiri shfaqet provokuese me këmbët lart

PUBLIKON FOTO NGA PLAZHI/ Dafina Zeqiri shfaqet provokuese me këmbët lart

Dafina Zeqiri vazhdon të rrëmbejë vëmendjen e mediave rozë e nuk di të ndalet.

Përveç projekteve, ajo është tejet aktive edhe në rrjete sociale ku sjell foto shumë tërheqëse dhe provokuese.

E në këtë të fundit ka mahnitur ndjekësit e rrjeteve sociale nga plazhi ku vë në pah fizikun e mrekullueshëm.

Ajo gjithashtu bëri të ditur se vjen me 5 këngë të reja që do t’i lançojë në ditët në vazhdim.

Dafina u përfol edhe për lidhjen e afërt me reperin, Noizy edhe pse ky i fundit e ofendoi para disa viteve.