“I FIKSUAR” PAS SHQIPTAREVE/ Ja VIPET që janë fiksuar nga Stefano Gabbana (FOTO) – AlpeGossip
“I FIKSUAR” PAS SHQIPTAREVE/ Ja VIPET që janë fiksuar nga Stefano Gabbana (FOTO)

“I FIKSUAR” PAS SHQIPTAREVE/ Ja VIPET që janë fiksuar nga Stefano Gabbana (FOTO)

Në botë ka shumë modele të njohura të cilat karakterizohen nga një bukuri e jashtëzakonshme por mesa duket Stefano Gabana është i fiksuar pas atyre shqiptare.

Jo rrallë herë e kemi parë të komunikojë apo ngaxcmojë” vajzat tona të ekranit të cilat nuk ngurojnë ta bëjnë publik këtë fakt.

E si të mos duash të tregosh nëse ke folur me Stefanon? Ai është një nga stilistët më të famshëm e më të pëlqyer në botë.

AlpeNews.al ju njeh me vajzat e ekranit të cilat e kanë “fiksuar” keq stilistin me famë botërore:

Rozana Radi 

“Nuk ndodh përditë të të dërgojë një zemër Stefano Gabbana,” shkruajti Rozana në foton e postuar në Instastory teksa Stefaoni i kishte dërguar një “emoji zemër” sepse ajo i kishte bërë tag.

Dorina Gegiç

Stefano Gabbana shpërndau fotot e saj në profilin e tij të Instagramit ku veshja e saj ishte “D&G”.

Armina Mevlani

Gabbana publikoi një foto të Mevlanit në rrjetet sociale dhe shkruajti, ’”I impresionuar. Kjo dhuratë është e mrekullueshme”.

Emina Cunmulaj

Stefano shpërndau foton e modeles së njohur shqiptare për faktin se ajo ishte veshur e tëra me D&G. Lidhur me këtë postim, Emina ka treguar për fansat e saj se sa e lumtur ndihet që është bërë pjesë e një firme mode aq prestigjioze.