PREKËSE/ Tayna bën gjestin më të bukur për muajin Ramazan (FOTO) – AlpeGossip
PREKËSE/ Tayna bën gjestin më të bukur për muajin Ramazan (FOTO)

PREKËSE/ Tayna bën gjestin më të bukur për muajin Ramazan (FOTO)

Reperja e njohur shqiptare Tayna është kthyer shumë shpejt në një ndër personazhet më të komentuar në media. Këngët e saj kanë rezultuar mjaft të suksesshme dhe janë kthyer menjëherë në hite që dëgjohen nga të gjithë.

Me rastin e muajt të Ramazanit, reperja e njohur ka prekur të gjithë ndjekësit e saj me gjestin që ka bërë këtë mbasdite. Nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’, bukuroshja shqiptare ka mbushur makinën e saj me ushqime dhe është nisur për ta çuan tek familjet në ne.vo.jë.

“Bamirësia më e mirë është ajo e bërë në muajin e Ramazanit”, ka shkruar Tayna përmbi postimin e saj.