HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Era Istrefi është një “gaforre tipike” dhe di vetëm të na befasoj (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Era Istrefi është një “gaforre tipike” dhe di vetëm të na befasoj (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Era Istrefi është një “gaforre tipike” dhe di vetëm të na befasoj (FOTO)

Këngëtarja Era Istrefi është një ndër këngëtaret më të dashura dhe më të kërkuara për publikun shqiptar. Ajo gjithmonë është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto të ndryshem nga e përditshmja e saj apo të projekteve të reja. Era Istrefi është një gaforre tipike dhe është e pamundur të mos e adhurosh. Ja disa karakteristika të tjera që ndoshta nuk i keni kuptuar asnjëherë.

Femrat gaforre janë shume te lidhura  pas artit ne tërësi dhe dekorimit dhe si një tipike e kësaj shenje ishte look-u i saj unik i cili do binte në sy udke e kthyer Erën në një këngëtare të sukseshme.

Ajo dallohet për guximin e  saj duke përdor trende të cilat jo të gjitha artistet do ti provonin. Në daljet publike apo videoklipe gjithmonë Era na  njeh me stiel të reja dhe look që na befason.

View this post on Instagram

Grrrl pwr

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

 

Gjithashtu tek një femër gaforre nuk mund të mungoj kurrë ambicia.  Era është një ndër artistete  cila  nuk ka munguar edhe me projktet  ndërkombëtare . Suksesi dhe fama e këngëatres rritet gjithmonë duke na dhuruar surpriza të bukura dhe na bënë  krenar. Ja disa nga momentet më të sukseshme të Erës.

 

Nëse do ta përshkruanim Erën si një gaforre tipike me tre fjali do të ishte: Suksesei, ambicia dhe stil

View this post on Instagram

* stares mothafuckaly *

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on