Trondisin motrat Vjollca/ “Sherr”mes tyre, publikohen pamjet – AlpeGossip
Trondisin motrat Vjollca/ “Sherr”mes tyre, publikohen pamjet

Trondisin motrat Vjollca/ “Sherr”mes tyre, publikohen pamjet

Gjithmonë janë cilësuar si motrat më simpatike por dhe moderatore të preferuara të publikut shqiptar.
Mes motrave Vjollca gjithmonë duket se gjithçka ka shkuar për mrekulli, ndajnë kohë së bashku, janë gjithmonë në udhëtime me njëra-tjetrën për një periudhë të mirë kohorë ndanin dhe të njëjtin ekran mediatik deri sa Marina preferoi të zgjidhte TV Klan në vend të Top Channel.

Luan Vjollca dhe Marina kanë dhe momentet e tyre të acarimit.

‘Kur grindemi unë dhe Luana’-ka shkruar Marina në videon ku shfaqen dy mace lozonjare teksa qëllojnë njëra-tjetrë.

Por pas gjithë raporteve të shkëlqyera që kanë treguar para publikut, Marina ka zgjedhur të zbulojë në mënyrë figurative ‘sherret’ mes dy motrave.

Nuk dihet kush është më agresivja, por këto pamje të bëjnë me të vërtetë për të qeshur