Ia bënë të gjitha të dashura, cili është “haremi” i së shkuarës së Noizyt? (FOTO) – AlpeGossip
Ia bënë të gjitha të dashura, cili është “haremi” i së shkuarës së Noizyt? (FOTO)

Ia bënë të gjitha të dashura, cili është “haremi” i së shkuarës së Noizyt? (FOTO)

Ai tashmë prej kohësh është kthyer në një nga reperët më të kërkuar në vend.

Me natyren e tij shumeë intriguese dhe tipin e butë që tregon në intrvista dhe shpeshherë pas kamerave, dket se Noizy e ka shumë të lehtë t’i bëjë vajzat për vete shkruan albeu.com.

Sidomos vajzat e showbizit me të cilat ka kontakte më të shpeshta.

Noizy fillimisht u përfol se pati një lidhje me Rozana Radin, me të cilën pati edhe dy bashkepunime shumë të suksesshme për kohën” “Mrs. Yesterday” dhe “Fly”.

Pas Rozanës ishte Eni Koci. Edhe me të Noizy pati dy bashkëpunime: “Je gjithcka” dhe “So hot” dhe serisht u fol se paten nje lidhje por qe u mohua.

Një nga këngëtaret e përfolura ka qenë edhe Tuna.

Ndërkohë një tjetër bukuroshe ishte Darla, me të cilën këndoi “Nuk të përzura” dhe “Ti s’me ndal’.

Pas Darlës u fut në lojë Enca me të cilën realizoi këngën “Ata Nuk e Dinë” dhe “Bow Down”.

Pas sherrit me Encën, vajza e cila mori vëmëndjen e reperit ishte Kejsi Medini dhe e fundit është Oriola Marashi.

Me te dyja vajzat reperi ka deklaruar se do të sjellë këngë.

Në media është vënë re tendenca për ti konsideruar të gjithë këto vajza edhe të dashura të reperit.

Sa e vërtetë është ? E kush e di?