"AI I DONTE TË DYJA"/ Deklarata që habiti Bora Zemanin, si reagoi ajo - AlpeGossip
“AI I DONTE TË DYJA”/ Deklarata që habiti Bora Zemanin, si reagoi ajo

“AI I DONTE TË DYJA”/ Deklarata që habiti Bora Zemanin, si reagoi ajo

Bora Zemani është padyshim një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe ndër më të komentuara në media e rrjete sociale. Bora është nënë e një djali me emrin Arbor me të cilin poston shpesh foto por kohët e fundit i ka rralluar ato dhe e ftuar në “Thumb”, moderatorja ka treguar se nuk po i pëlqente që djali njihej në rrugë nga të gjithë.

Gjatë intervistës në “Thumb”, Bora tregoi se Arbori pëlqen dy vajza në kopësh dhe kur ajo e kishte pyetur, vogëlushi i kishte thënë dy emra dhe se i donte të dyja. Bora i kishte thënë se duhet të zgjedhë një dhe përgjigja e Arborit ishte “Pse?”.