Kur dashuria nuk njeh kufij/ Albatrit Muqiqi duket shumë bukur në krah të… (FOTO) – AlpeGossip
Kur dashuria nuk njeh kufij/ Albatrit Muqiqi duket shumë bukur në krah të… (FOTO)

Kur dashuria nuk njeh kufij/ Albatrit Muqiqi duket shumë bukur në krah të… (FOTO)

Albatrit Muqiq dhe Egzona janë një çift për tu pasur zili.
Dyshja simpatike shpesh tregojnë që janë tejet të dashuruar, ndërsa po e shijojnë ndjesinë edhe e të qenurit prindër

Ata nuk hezitojnë asnjëherë t’ia shprehin dashurinë njëri-tjetrin, qoftë edhe përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi Egzona ka postuar një instastory, teksa shfaqet në krahët e Albatritit. Fotografi kjo tejet e bukur.