”100% ORIGJINALE”/ Emina pozon me rrobabanjo dhe thumbon vajzat e showbizit – AlpeGossip
”100% ORIGJINALE”/ Emina pozon me rrobabanjo dhe thumbon vajzat e showbizit

”100% ORIGJINALE”/ Emina pozon me rrobabanjo dhe thumbon vajzat e showbizit

Modelja shqiptare që prej vitesh jeton në SHBA, Emina Çunmulaj tërheq shpeshherë vëmendjen me postimet e saj në Instagram dhe kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme.

Emina ka postuar një foto ku shfaqet me rrobabanjo duke treguar kështu trupin me linja perfekte e elegante. Bie në sy edhe fakti që Emina shfaqet pa pikë makeupi.

“100% origjinale”, shkruan modelja krah fotos. Emina ka marrë shumë komente pozitive dhe shumë nga fansat e kanë komplimentuar për faktin që shfaqet gjithnjë reale e nuk është tunduar nga operacionet plastike.