GOCA HAPNI SYTË/ Blogerja Armina, tregon STILIN dhe elegancën e saj vetem me një…(FOTO) – AlpeGossip
GOCA HAPNI SYTË/ Blogerja Armina, tregon STILIN dhe elegancën e saj vetem me një…(FOTO)

GOCA HAPNI SYTË/ Blogerja Armina, tregon STILIN dhe elegancën e saj vetem me një…(FOTO)

Në Instagram i shohim vetëm të kuruara të famshmet shqiptare. Makijazhe, veshje firmato dhe foto profesionale shohim çdo ditë. Një ndër to është dhe Armian Mevlani. një nga bloggeret më të njohura në Shqipëri, por jo vetëm. Ajo është një imazh inspirimi për vajzat e reja që duan të vishen bukur dhe me stil.

Së fundmi ajo ka postuar një foto e cila tregon se është veshur me një kapele të zezë dhe syzet më në IN të modës./AlpeNews.al