RONA MERR DHURATË SPECIALE PËR DASMËN/ Kryeministri i Shqipërisë e surprizon me… (FOTO) – AlpeGossip
RONA MERR DHURATË SPECIALE PËR DASMËN/ Kryeministri i Shqipërisë e surprizon me… (FOTO)

RONA MERR DHURATË SPECIALE PËR DASMËN/ Kryeministri i Shqipërisë e surprizon me… (FOTO)

Para pak ditësh këngëtarja e cila fitoi zemrat e mbarë publikut shqiptar me përfaqësimin në Eurovison, kurorëzoi dashurinë e saj me martesë.

Bëhet fjalë për Rona Nishliun , e cila aktualisht po shijon muajin e mjaltit në Itali.

Ajo ka ndarë me të gjithë fansat e saj momente nga dasma dhe së fundmi, një dhuratë speciale që ka marrë nga kryeministri i Shqipërisë, zoti Edi Rama.

Në një foto të postuar në Instagram,duket se dhurata është një shishe verë që mban emrin e kryeministrit dhe në mbishkrimin e fotos, këngëtarja e falenderon atë.

“Faleminderit për kujdesin tuaj dhe të institucionit”, shkruan Rona.