Tayna prezanton për herë të parë prindërit/ Tani e kuptuam pse është kaq e bukur (FOTO) – AlpeGossip
Tayna prezanton për herë të parë prindërit/ Tani e kuptuam pse është kaq e bukur (FOTO)

Tayna prezanton për herë të parë prindërit/ Tani e kuptuam pse është kaq e bukur (FOTO)

Është vetëm 21 vjeç, por reperja Tayna u kthye në fenomenin e kësaj vere! Këngët e saj tashmë janë kthyer në hite dhe dëgjohen në çdo club. Edhe pse ka vetëm 4këngë në repertorin e saj ato kanë gjeneruar shumë klikime dhe janë pëlqyer nga të gjithë.

Ajo ka fituar dhe shumë ndjekës në rrjetet sociale për të cilët ndan shpesh foto e video nga përditshmëria, por edhe nga karriera e saj profesionale. Por Tayna, emri i vërtetë i së cilës është Doruntina na ka prezantuar për herë të parë prindërit e saj dhe tani e kuptuam nga i buron bukuria,

’Darkë me mamin dhe babin’, shkroi Tayna në një foto të publikuar në instastory.