MBRESLËNËSE. Këngëtari shqiptar lë gojë hapur francezët me zërin e tij (VIDEO) – AlpeGossip
MBRESLËNËSE. Këngëtari shqiptar lë gojë hapur francezët me zërin e tij (VIDEO)

MBRESLËNËSE. Këngëtari shqiptar lë gojë hapur francezët me zërin e tij (VIDEO)

Gjon Muahrremaj është një këngëtar shqiptar i cili 8 vite më parë mahniti jurinë e ‘Albanian’s Got Talent’ teksa këndoi këngën e njohur “Je t’aime”.
Mirëpo tashmë ai është rritur shumë dhe së fundmi ka lënë pa fjalë gjithë publikun dhe jurinë e “The Voice France” me zërin e tij.

Gjoni ka konkurruar në “The Voice France” dhe që në fillim të këndimit ka lënë gojë hapur artistët e njohur francezë me zërin madhështor. Në përfundim të interpretimit të tij gjithë juria është kthyer, ndërkohë që publiku e ka duartrokitur fortë.