RIKTHEHET FUQISHËM/ Rezarta Shkurti shfaqet mjaft sensuale në FOTOT e fundit – AlpeGossip
RIKTHEHET FUQISHËM/ Rezarta Shkurti shfaqet mjaft sensuale në FOTOT e fundit

RIKTHEHET FUQISHËM/ Rezarta Shkurti shfaqet mjaft sensuale në FOTOT e fundit

Rezarta Shkurti është një ndër femrat më të komentuara në shoëbizit shqiptar herë për arritjet e saj në biznes apo në këngë, e herë në lidhje me martesën e saj Ermal Hoxhën.

Edhe pse kohët e fundit dominojnë videot gazmore të vogëlushes Hera, Rezarta nuk ka lënë pas dore dhe publikimet e saj.

Në fotot e fundit ajo është shfaqur mjaft sensuale.