E mrekullueshme edhe fëmijë, nuk do ta besoni si ka qënë një nga vajzat më të bukura të showbizit – AlpeGossip
E mrekullueshme edhe fëmijë, nuk do ta besoni si ka qënë  një nga vajzat më të bukura të showbizit

E mrekullueshme edhe fëmijë, nuk do ta besoni si ka qënë një nga vajzat më të bukura të showbizit

AdrolaDushi njihet si një nga modelet më të kërkuara dhe më të suksesshme në botën e showbizit shqiptar.

Por ajo ka mahnitur fansat e saj teksa ka postuar në Instastory një foto të vetes kur ka qenë e vogel.

Serioze , me qëndrimin e një zonjushe, Adrola shfaq më së shumti atë vajzën që është dhe sot