Elvana përlotet live dhe i bën dedikimin e veçantë Ermalit: Më vjen të qaj, të dua dhe... - AlpeGossip
Elvana përlotet live dhe i bën dedikimin e veçantë Ermalit: Më vjen të qaj, të dua dhe…

Elvana përlotet live dhe i bën dedikimin e veçantë Ermalit: Më vjen të qaj, të dua dhe…

Këngëtarja Elvana Gjata është e ftuar në emisionin “Xing Me Ermalin”.

Këngëtarja, pas një shkëputje të gjatë nga bota televizive, është rikthyer fuqishëm për të treguar më shumë për projektet dhe jetën e saj në Amerikë.
Të gjithë e dinë miqësinë e ngushtë me moderatorin Mamaqi, miqësi të cilën të dy e kanë shprehur shpesh.

Teksa është rikujtuar një video e dy artistëve kur këndonin para disa vitesh, Elvana është përlotur dhe i ka bërë dedikimin e veçantë Ermalit: Më vjen të qaj, se më ke qëndruar gjithmonë pranë, jam krenar që të quaj vëlla, se je njeri i jashtëzakonshëm. Të dua dhe jam krenar për ty”.

Padyshim që Ermali është shumë me fat që ka një mike si Elvana.